| Verwarmingsjas | Klasse 150 |
|---|---|
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Naam van het product | LTR 43 Elektrisch bedieningsklep |
| Producten | Regelklep |
| Std. Materialen | Gietijzer, Koolstofstaal, Roestvrij staal, Monel |
| naam | 210E/220E zonderlinge segmentale kogelklep voor KOSO-controleklep met Flowserve 3400 reekseninstelme |
|---|---|
| Type | 210E/220E |
| Lichaamslengte | 1“ (25A) aan 12“ (300A) |
| Lichaamsclassificatie | ANSI Klasse 150 tot 600, JIS 10K aan 40K |
| Rangeability | 100:1 |
| naam | 710E/720E zonderlinge paragraaf-VERBINDING vleugelklep voor KOSO-controleklep met Flowserve LOGIX 42 |
|---|---|
| Verbindingen | Wafeltjetype |
| Type | 710E/720E |
| Lichaamslengte | 3“ (80A) aan 24“ (600A) |
| Lichaamsclassificatie | ANSI Klasse 150 tot 300, JIS 10K aan 20K |
| Productnaam | Simson 44-11 |
|---|---|
| Afdichting van de stoelstop | Metalen afdichting/zachte afdichting/hoogwaardige metalen afdichting |
| Garantie | 1 jaar |
| ANSI Klasse | 150 tot 2500 |
| Bepaling van de druk | Klasse 125 tot 300 |
| naam | 301R zuurvaste kogelklep voor KOSO-controleklep met de reeksinstelmechanisme van Flowserve APEX9000 |
|---|---|
| Type | 301R |
| Volledig droeg grootte | 1“ (25A) aan 2 1/2“ (65A) |
| Verminderd droeg grootte | 3“ X 2 1/2 „aan 4“ X3“ |
| Vloeibare temperatuur | -0 aan +100° |
| Volume Capacity | Standard Flow |
|---|---|
| Sizes | DN 25 To 600 NPS 1 To 24 |
| Stapfunctie | 25% stap, 100%-Stap, User-defined Stap |
| Product | Positioner |
| Torque | 34~13500Nm |
| Naam van het product | Schakelaar van de de Monitorsgrens van de Westlock de Roterende Positie 2200 Reeksen en 2600 Reeksen |
|---|---|
| Model | 2600& 2200 |
| Temperaturen. Waaier | -30°C aan +85°C |
| Merk | Westlock |
| Schacht en hardware | Roestvrij staal |
| Sollicitatie | Algemeen |
|---|---|
| Materiaal | Gieten |
| temperatuur van media | Gemiddelde temperatuur |
| Druk | Middelmatige druk |
| Stroom | Pneumatisch |
| Naam van het product | Fisher DVC2000 klepstandsteller en Chinese pneumatische regelklep |
|---|---|
| Gegevensinterface | Draadloos |
| Diagnostiek | - Ja, dat klopt. |
| Montagetype | Integral gemonteerd |
| Leveringsmedia | Lucht, niet corrosief gas |
| Producttype | kleppositieregelaar |
|---|---|
| Sollicitatie | Thermische energie petrochemische industrie |
| Mededeling | Analoge signaalfeedback |
| Devel druk | 0,14 tot 0,7 MPa |
| Bescherming | Explosiebestendig type |