| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Zeehonden | NBR, EPDM, FKM |
| Karosseriemateriaal | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Temperatuur van media | Normale temperatuur |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Portgrootte | 1/2 „; 3/8“; 1 „ |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Zeehonden | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | met een gewicht van niet meer dan 10 kg |
| Programmeertaal | G-Code/C/C++/Python |
|---|---|
| Aantal ingangen | 20 |
| Regelbereik | 6 in. W.c. tot 1000 Psig |
| Afmeting van de actuator | 2-12 duim |
| Controleopties | Handmatig/automatisch |
| garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | 6524 184400 |
| Verbinding | NBR, EPDM, FKM |
| Materiaal van het lichaam | Messing |
| Type weergave | LCD -display |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,05 ° C |
| Communicatie -interface | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Type weergave | LCD -display |
|---|---|
| Temperatuurresolutie | 0,05 ° C |
| Communicatie -interface | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus PA |
| Materiaal | Aluminium, roestvrij staal |
| Garantie | 1 jaar |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |
| Geïntegreerde booster | Optioneel (voor high-speed applicaties) |
|---|---|
| Communicatieprotocol | Hart, Foundation Fieldbus, Profibus-PA |
| Behuizing | IP66/67, NEMA 4X |
| Softwareconfiguratie | FlowServe Logix -software |
| Klepkarakterisering | Lineair, gelijk %, snel open (selecteerbaar) |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Werkwijze | Dubbel optreden |
| Herhaalbaarheid | ≤ 0,25% |
| temperatuur | -40 ° +85 ° |
| Leveringsmedia | Luchtgas |