| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| zeehond | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Garantie | 1 jaar |
|---|---|
| Op maat gemaakte ondersteuning | OEM, ODM, OBM |
| Modelnummer | ND 9000 |
| Zeehonden | NBR, EPDM, FKM |
| Minimaal signaal | 3.6 mA |
| Gebiedsclassificatie | Explosiebestendige, intrinsiek veilige, FISCO, type N, vlambestendige, niet-brandbestendige voor FM |
|---|---|
| Communicatieprotocol | 4-20 DOCTORANDUS IN DE LETTERENhert |
| Invoersignaal | Elektrisch |
| Modelnummer | DVC6200 |
| Procesbeheersing | Stroom, Druk, Temperatuur, Niveau |
| Invoerstroom | 4-20 Ma DC (standaard) |
|---|---|
| Herhaalbaarheid | Binnen ± 0,5% FS |
| Uitvoerstroom | ≥ 80 L/min (ANR) bij het aanbod van 0,14 MPa; ≥ 200 L/min bij 0,4 MPa |
| Ambient & vloeistoftemperatuurbereik | -20 ° C tot 80 ° C (niet-gevaarlijke gebieden) |
| Gewicht | ca. 2,4 kg |
| Beëindiging | Screw-type terminals |
|---|---|
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Vochtigheidsgrenzen | 100% non-condensing relatieve vochtigheid |
| Outputsignalen | 4 tot 20 mA de Positie brengt opnieuw over |
| Modelnummer | SVI221113121 |
| Modelnummer | Tzidc-200 |
|---|---|
| De Grenzen van de opslagtemperatuur | -58°F aan 200°F (- 50°C aan 93°C) |
| Relatieve Vochtigheid | 10 aan non-condensing 90% |
| Snelle Voorbijgaande Uitbarsting | Geen effect bij 2 kV |
| Aangepaste steun | OEM, ODM, OBM |
| Afmeting van de actuator | 2-12 duim |
|---|---|
| Programmeertaal | G-Code/C/C++/Python |
| Temperatuur van de media | Hoge temperatuur |
| Druk | 0.2-1.0Mpa |
| Werkluchtdruk | 0.3 tot en met 0,7 MPa |
| Ingangsstroomwaaier | 4~20mA gelijkstroom |
|---|---|
| Afmeting aansluiting luchtbron | PT1/4, NPT1/4 |
| Ingress Protection Rating | IP66 |
| Afmeting aansluiting manometer | PT1/8, NPT1/8 |
| Normale werktemperatuurbereik | 30 °C tot 85 °C (standaardtype), 40 °C tot 85 °C (laagtemperatuurtype) |
| Mededeling | STICHTING Veldbus (ITK 5.1) |
|---|---|
| Ingangssignaal | Busvoeding, 9-32 V DC |
| Type aandrijving | Enkel-/dubbelwerkend, lineair/roterend |
| Slag bereik | 3-130 mm (lineair) / 30-100° (roterend) |
| Luchttoevoer | 30-150 psig (2-10 bar) |
| Instellingspunt | 4 tot 20 mA |
|---|---|
| Valveverplaatsing | 3.6 tot 300 mm |
| Openingshoek | 24 aan 100° |
| Materiaal | Staal |
| communicatie | HART® veldcommunicatieprotocol |